Zasíláme vždy, když je něco nového. :-)
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- KVH hranoly
- KVH 60/160/4000
KVH 60/160/4000

- Kompletní specifikace
- KVH 60/160/4000Není skladem894,33 Kč739,12 Kč bez DPH
Smrkové lepené konstrukční hranoly ze sušeného dřeva nejvyšší kvality, to jsou KVH NSi hranoly. KVH NSi hranoly jsou hoblované a mají sražené hrany.
Hranoly jsou lepené průběžně a to tzv. cinkováním, takže jde vlastně o nekonečný hranol. Délka je v současné době omezena pouze možností dopravy, manipulační technikou a skladovacími prostory (standartně maximálně 13m).
Upozorňujeme, že jde o KVH hranoly v konstrukční kvalitě, čili NSi - jsou tedy určené primárně do konstrukcí, které nejsou pohledové.
Pokud budete stavět pergolu, garážové stání či jakýkoliv nábytek do interiéru, doporučujeme pohledovou Si kvalitu KVH hranolů.
Ke každému materiálu doporučujeme zakoupit profesionální spojovací materiál HAŠPL a oleje či lasury REMMERS nebo impregnaci proti škůdcům Bochemit.
Obrázek je ilustrační.
Jde o stavební konstrukční řezivo, na které působí povětrnostní podmínky.